Luceafarul s-a impus si in al treilea joc amical: 2-0 la Gyula, cu FC Termal

Vineri, 15 Februarie 2013, ora 11:15
104 citiri
Echipa bihoreana de fotbal Luceafarul Felix s-a impus miercuri seara si in cel de-al treilea joc pe care l-a disputat in aceasta iarna de la reluarea pregatirilor. Astfel, in Ungaria, la Gyula, elevii antrenorului Florin Farcas au dispus cu scorul de 2-0 de formatia locala FC Termal, echipa care activeaza in Liga a III-a maghiara si este pregatita de oradeanul Paul Popovits jr.
La pauza scorul a fost egal, 0-0, iar ambele goluri au fost marcate de Gheorghe Popescu, in minutele 61 si 72. ...citește toată știrea