O noua infrangere pentru CSM CSU Oradea. Baschetbalistii au pierdut si meciul de la Galati

Duminica, 04 Decembrie 2016, ora 09:31
36 citiri
Baschetbalistii de la CSM CSU Oradea au fost invinsi, surprinzator, sambata seara, la Galati, de catre echipa locala, Phoenix, cu scorul de 67-65.

Fara aportul a trei piese de baza, Titus Nicoara, Sean Barnette si Muhamed Pasalic, toti accidentati, echipa oradeana a inceput bine primul sfert, pe care l-a castigat dupa ce l-a dominat, scor 19-15.

Sfertul al doilea a inceput bine pentru gazde, care au trecut in avantaj, doar inainte de pauza mare oradenii revenind din nou la conducere pe tabela. ...citește toată știrea