Poloistii de la CSM Digi Oradea s-au calificat pentru a 12-a oara consecutiv in finala Superligii Nationale!

Sambata, 05 Mai 2018, ora 14:32
49 citiri
Poloistii de la CSM Digi Oradea s-au calificat pentru a 12-a oara consecutiv in finala Superligii Nationale. Formatia antrenata de catre Dorin Costras si Ciprian Cimpianu s-a impus vineri, in meciul al treilea din semifinala cu Corona Sportul Studentesc. Partida, care s-a desfasurat la Brasov, s-a incheiat cu scorul de 9-8 pentru oradeni, insa dupa loviturile de departajare.

Dupa cum o arata si scorul, jocul a fost echilibrat pe tot parcursul celor 32 minute. Scorul la prima pauza a fost egal, ...citește toată știrea