Victorie clara: Luceafarul s-a impus cu 4-1 in jocul cu Dacia Unirea Braila (FOTO)

Sambata, 13 Mai 2017, ora 16:11
108 citiri
Desi au avut o adversara din prima parte a clasamentului, pe Dacia Unirea Braila, fotbalistii de la Luceafarul Oradea s-au impus clar, sambata, pe teren propriu, la Stadionul Iuliu Bodola, cu scorul de 4-1, in cadrul etapei a 34-a a Ligii a II-a.

Jocul a fost controlat de gazde, care au condus si la pauza, cu 1-0, printr-un gol marcat de Marius Matei in minutul 20. Acelasi Matei a mai inscris in minutul 55, Constantin Rosu a dus scorul la 3-0 trei minute mai tarziu, iar Claudiu Codoban a ...citește toată știrea