Victorie pentru CS Osorhei in ultimul meci pe teren propriu din acest sezon

Sambata, 23 Mai 2015, ora 13:05
68 citiri
Formatia bihoreana CS Osorhei si-a incheiat seria jocurilor de pe teren propriu din acest sezon cu o victorie. Vineri, la Alparea, fotbalistii bihoreni i-au invins pe cei de la CSM Sighetul Marmatiei cu scorul de 1-0, printr-un gol reusit de Ovidiu Popa in minutul 53.

Partida a inceput cu o usoara dominare teritoriala a gazdelor, insa pana in minutul 32 nu s-a consemnat vreo ocazie la cele doua porti. In acest minut, dupa un atac al gazdelor, Magda a sutat de la 20 de metri, pe jos, dar ...citește toată știrea