Herea se teme ca Rapid o sa fie furata de Dinamo

Marti, 14 Aprilie 2009, ora 17:31
1066 citiri

Mijlocasul rapidist Ovidiu Herea se teme ca arbitrajul nu va fi corect la partida dintre Rapid si Dinamo, din sferturile de finala ale Cupei Romaniei la fotbal.

Sper sa avem un arbitraj corect la meciul cu Dinamo si sa se joace numai pe teren", a spus Herea in cadrul unei conferinte de presa sustinuta marti.

Intalnirea dintre Rapid si Dinamo va avea loc miercuri, de la ora 20:45, la Pitesti. Partida va fi transmisa, in format LIVE text, de site-ul Ziare.com.

Arbitrul central al meciului va fi Alexandru Tudor, care va fi ajutat la cele doua tuse de Mikos Nagy si Sebastian Gheorghe.

Rapid își ia adio de la cupele europene: meci de coșmar pentru giuleșteni împotriva Farului
Echipa Farul Constanţa a învins miercuri, pe teren propriu, scor 3-1, formaţia Rapid Bucureşti, în etapa a şasea din play-off-ul Superligii. Farul a deschis scorul în minutul 3, prin...
EXCLUSIV. Anunț neașteptat despre antrenorul lui Dinamo. Fostul oficial îl apără pe Ovidiu Burcă
Fostul recrutor al lui Dinamo, Octavian Marin, a explicat ce impact au avut la echipă antrenorii din acest sezon, Ovidiu Burcă și Zeljko Kopic. Octavian Marin crede că criticile care s-au...