oferte munca piatra neamt

vezi toate articolele pe aceeasi tema
Shopping City Piatra-Neamt o investitie laudata

Shopping City Piatra-Neamt o investitie laudata

Mall-ul Shopping City Piatra- Neamt a fost inaugurat ieri, de catre reprezentantii dezvoltatorului proiectului NEPI, in prezenta lui Ionel Arsene - presedintele Consiliului Judetean, a primarului municipiului Piatra-Neamt - Dragos Chitic, a lui Iulian Neacsu - reprezentant Carrefour.
Toti au fost de mai mult


Vineri, 02 Decembrie 2016, ora 03:15

"Condorii", la primul turneu international

"Condorii", la primul turneu international

2017 a inceput destul de bine si in forta pentru cei mai multi dintre sportivii clubului de tenis Condor Piatra Neamt, care de la inceputul anului au castigat deja primele medalii la concursurile nationale. Elevii antrenorului Romeo Stoica au participat pana acum la 3 competitii nationale de sala si mai mult


Joi, 09 Februarie 2017, ora 23:59

Radu Lefter, pietreanul din Arabia Saudita

Radu Lefter este unul dintre cei mai tineri si talentati antrenori cu portarii din Romania, este posesor al licentei Pro, si-a inceput cariera la FC Ceahlaul Piatra Neamt, unde a activat destul de multi ani, pentru ca anul trecut sa lucreze alaturi de Dan Alexa la Rapid Bucuresti. Din pacate, in mai mult


Miercuri, 04 Ianuarie 2017, ora 23:59

Bursa locurilor de munca pentru absolventi

Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca (AJOFM) Neamt a stabilit punctele de desfasurare a Bursei pentru absolventi, programata pentru 20 octombrie. La Piatra Neamt, actiunea se va desfasura la Centrul de Calificare, la Roman va fi gazduita de catre Cantina Grupului Scolar "Vasile Sav", mai mult


Vineri, 14 Octombrie 2016, ora 12:15

Tinerii de la Colegiul "Rares" au fost provocati de Samsung la un test-job

Tinerii de la Colegiul "Rares" au fost provocati de Samsung la un test-job

Ieri, la ora 13, elevii Colegiului National "Petru Rares" din Piatra Neamt au fost provocati, la ei "acasa" la o discutie despre alegerea carierei. Echipa Samsung le-a prezentat aplicatia TomorrowMe cu continut 360 si, impreuna cu invitatii sai, cunoscuta prezentatoare Irina Pacurariu, alpinistul mai mult


Sambata, 17 Decembrie 2016, ora 06:06

Maine, la Muzeul de Istorie si Arheologie: Retrospectiva proiectului "Muzeul din scoala noastra - atelier de creatie si educatie"

Maine, la Muzeul de Istorie si Arheologie: Retrospectiva proiectului "Muzeul din scoala noastra - atelier de creatie si educatie"

Muzeul de Istorie si Arheologie Piatra Neamt va gazdui maine, incepand cu ora 17.00, un eveniment cultural in cadrul programului "Valorificarea Patrimoniului Muzeal si Educatie Muzeala", organizat de Consiliului Judetean Neamt, Complexul Muzeal Judetean Neamt si Muzeul de Istorie Roman.

In prima mai mult


Marti, 13 Decembrie 2016, ora 06:07

Rezultate de toata jena la un concurs pentru ocuparea posturilor de asistent medical in spital

Conducerea Spitalului Municipal de urgenta Roman este stupefiata de rezultatele foarte slabe obtinute de noua dintre cei 12 asistenti medicali inscrisi la concursul pentru ocuparea celor patru posturi de generalist-debutant la Compartimentul de Primiri Urgente, sustinut pe 14 septembrie. Notele mai mult


Marti, 15 Noiembrie 2016, ora 23:59

Politistii din Neamt, alaturi de elevi in "Saptamana prevenirii criminalitatii"

Politistii din Neamt, alaturi de elevi in "Saptamana prevenirii criminalitatii"

Evenimentul derulat la nivel national "Saptamana prevenirii criminalitatii" a debutat in judetul nostru cu activitati dedicate prevenirii delincventei juvenile in unitatile de invatamant. Politistii de proximitate au desfasurat actiuni pe aceasta tema in scolile aflate in competenta, cu proiectii de mai mult


Miercuri, 28 Septembrie 2016, ora 18:22

Rares Gavril, in fata unei noi provocari

Rares Gavril, in fata unei noi provocari

Unul dintre cei mai importanti voleibalisti pietreni din ultima generatie, Rares Gavril, se afla, de aproximativ doua saptamani, in fata unei noi provocari. Fostul jucator de la VCM LPS a fost solicitat de conducerea clubului Unic de a fi antrenor secund la gruparea pietreana, alaturi de Mihaela mai mult


Vineri, 07 Octombrie 2016, ora 06:06

Cele mai citite stiri
Petitie online pentru eliberarea profesoarei care a sedus un elev
Cazul cadrului didactic care a fost arestat zilele trecute a ajuns si in mediul online. Crinela ...
Avort, doar cu acordul tatalui
Femeile nu vor mai putea decide singure intreruperea unei sarcini. Avortul se va face numai daca ...
Arest la domiciliu pentru profesoara acuzata ca a sedus un elev
Crinela Marc, profesoara din Piatra Neamt care ar fi intretinut relatii intime cu un elev de la ...

Urmareste Ziare.com pe

Urmareste stirile Ziare.com pe Facebook
Platforma pentru solutionarea online a litigiilor