CSM Roman pierde acasa in fata HCM Ramnicu Valcea

Duminica, 06 Mai 2018, ora 17:15
115 citiri
Echipa de handbal feminin CSM Roman a pierdut meciul din cadrul etapei a 24-a Ligii Nationale, de pe teren propriu, disputat sambata, 5 mai, de la ora 11, impotriva ocupantei locului al patrulea, HCM Ramnicu Valcea.
Gazdele au un inceput de meci slab, astfel ca HCM Ramnicu Valcea ia un avans de cinci goluri, 7-12 in minutul 22. Romanul domina insa finalul primei parti a partidei si egaleaza inainte de pauza, 13-13, min. 30, echilibru care se mentine si la inceputul reprizei a doua. CSM Roman ...citește toată știrea