SCM Petrotub Roman, la egalitate cu Ceahlaul II, in meci amical

Vineri, 30 Ianuarie 2015, ora 00:00
111 citiri
Doi fotbalisti bacauani au fost testati si li s-a propus colaborare cu SCM Petrotub.

SC Municipal Petrotub Roman a sustinut, miercuri, primul joc de verificare din acest an, in deplasare si in compania echipei Ceahlaul II Piatra Neamt. Partida s-a incheiat cu scorul 1-1 (1-0), golul echipei romascane fiind inscris de Petrila, in minutul 65, din lovitura de la 11 metri. Egalitatea putea fi restabilita in minutul 55, cand Marin a ratat un penalty. Meciul a fost unul in care formatia romascana ...citește toată știrea