Astra n-a mai vrut sa intre la pauza pe teren

Luni, 25 Martie 2013, ora 04:13
63 citiri
Amicalul de simbata nu a fost unul reusit pentru FC Arges, alb-violeti pierzind cu 4-1 in fata prim-divizionarei Astra.

Alin Popa a deschis scorul pentru gazde, insa oaspetii au egalat inainte de pauza prin Fatai si apoi au preluat conducerea in urma reusitelor lui Budescu, de doua ori, o data din penalti, si William.

Meciul nu a a fost lipsit de scandal, in urma mai multor intrari dure ale pitestenilor, antrenorul Astrei intentionind sa nu mai bage la pauza echipa pe teren. "Astra a ...citește toată știrea