Basarabii au incheiat sezonul cu o victorie: 6-4 cu AS Micesti!

Duminica, 11 Iunie 2017, ora 23:59
45 citiri
Sambata, "aripa" tanara a echipei de fotbal Basarabi Curtea de Arges a jucat ultimul meci din acest sezon cu AS Micesti 2002, incheiat cu o victorie in deplasare, scor 6-4. A fost o partida echilibrata, in care fair-play-ul a caracterizat jocul. In prima repriza, seria golurilor date de Basarabi a fost deschisa de Dragos Prodan, iar la pauza s-a intrat cu scorul de 4-3 pentru echipa lui Octavian Tiriachiu. Partida nu prea a fost cu noroc pentru baietii din municipiu, pentru ca adversarii au ...citește toată știrea