CS Mioveni a detronat liderul

Sursa: Argesul
Vineri, 27 Noiembrie 2015, ora 02:12
24 citiri
Divizionara a doua de fotbal CS Mioveni si-a spalat toate pacatele dupa esecul din urma cu doua etape, cand a pierdut in deplasare cu 1-3 in fata Chindiei Targoviste. Miercuri, elevii lui Marius Stoica au invins acasa liderul UTA Batrana Doamna cu 2-0, la capatul unei partide pe care au controlat-o. Daca ar fi fructificat toate ocaziile pe care si le-au creat, gazdele puteau invinge la o diferenta mult mai mare.

In prima repriza au trecut pe langa gol Ayza (min.15), Biceanu (minutul 16), Edi ...citește toată știrea