CS Mioveni, victorie cu 2-1 in amicalul cu Atletic Bradu

Sursa: Argesul
Vineri, 29 Martie 2013, ora 05:11
94 citiri
Miercuri dupa-amiaza, CS Mioveni a sustinut primul joc de verificare dintr-o serie de trei astfel de partide pe care elevii lui Flavius Stoican le vor disputa pana la jocul oficial de campionat, cel cu Corona, din 13 aprilie.

Astfel, la Bradu, pe sintetic, galben-verzii s-au impus cu 2-1 in fata formatiei-gazda Atletic, ce activeaza in esalonul patru. La pauza, CS Mioveni era condusa cu 1-0, insa a marcat in repriza a doua golul ce i-a adus victoria, prin Arnautu, din lovitura libera. ...citește toată știrea