FC Curtea de Arges "a comis-o" si la Bascov!

Luni, 18 Mai 2015, ora 13:26
59 citiri
Etapa cu numarul XXIII a consemnat un nou pas gresit al echipei noastre, care a rezistat doar o repriza pe terenul liderului clasamentului Ligii a IV-a, Unirea Bascov. Gazdele si-au vazut gospodareste de treaba si dupa ce au condus cu 1-0 la pauza, s-au dezlantuit in mitanul secund si au mai marcat de inca patru ori. Nici in meciul juniorilor nu a avut mai mult noroc echipa lui Gabi Nastea: dupa ce a condus cu 1-0 la pauza, a pierdut la final cu 2-3. Va prezentam rezultatele meciurilor de ...citește toată știrea