Remiza alba in capitala: Metaloglobus - FC Arges 0-0!

Duminica, 03 Noiembrie 2019, ora 23:26
43 citiri
FC Arges a plecat cu un punct din deplasarea de sambata dupa-amiaza, din capitala, contra celor de la Metaloglobus. Confruntarea dintre bucuresteni si argeseni s-a terminat la egalitate, 0-0, rezultat echitabil avand in vedere modul in care au decurs ostilitatile in teren. Dupa 20 de minute destul de anoste, fara ocazii de gol, FC Arges putea deschide scorul prin Buhaescu, insa sutul acestuia, din interiorul careului, a fost retinut de Gavrilas. Cu un sfert de ora inainte de finalul primului ...citește toată știrea