Steaua a incheiat anul cu o victorie

Sursa: Argesul
Miercuri, 23 Decembrie 2015, ora 02:00
35 citiri
Echipa de fotbal Steaua a incheiat anul cu o victorie, obtinuta luni seara in fata echipei ACS Poli Timisoara, in ultimul joc din 2015 din Liga I, care a contat pentru etapa cu numarul 23.

Cronica meciului

Partida s-a disputat pe Stadionul "Nicolae Dobrin" din Trivale si s-a incheiat cu victoria echipei lui Reghecampf, cu scorul de 3-1.

Steaua a deschis scorul in urma autogolului marcat de fundasul Virgil Bocsan (minutul 33). Imediat dupa pauza, Nicolae Stanciu a majorat avantajul campioanei ...citește toată știrea