Volei / Tricolorul LMV Ploiesti, victorie la limita cu Arcada Galati, dupa un set decisiv nebun!

Luni, 15 Ianuarie 2018, ora 10:30
84 citiri
Voleibalistii de la Tricolorul LMV Ploiesti au reusit, sambata, in Sala Sporturilor Olimpia din Ploiesti, o victorie de senzatie, revenind de la 6-9 in setul decisiv, cu Arcada Galati. Desi conduceau cu 2-0 la seturi dupa nici o ora de joc, "tricolorii" s-au vazut egalati la seturi la 2, ba chiar au fost condusi cu 9-6 in decisiv! Cu Bartha si Lica pe final de meci, ploiestenii s-au impus cu 16-14 si au obtinut o victorie care ar putea fi extrem de ...citește toată știrea