Baschet / CSU Asesoft, prelungiri pentru un succes in campionat!

Luni, 10 Noiembrie 2014, ora 09:14
112 citiri
Dupa 3 victorii in grupele EuroCup, baschetbalistii de la CSU Asesoft Ploiesti au avut nevoie de prelungiri pentru a se impune si in campionat, pe terenul Energiei Targu Jiu, formatie care si ea evolueaza in acest sezon al cupelor europene.

Elevii lui Vladimir Arnautovic au castigat cu 76-79, scorul pe sferturi fiind: 26-12, 12-25, 22-15, 12-20 / 4-7, cel mai bun om de pe teren fiind Dee Brown. Pentru alb-albastri urmeaza partida din EuroCup, de la Belgrad, cu Partizan, meci care va avea loc ...citește toată știrea