Corona, imposibil de batut in propriul fief

Duminica, 25 Ianuarie 2015, ora 23:59
62 citiri
Junioarele II de la CSM Ploiesti au participat, la finalul saptamanii trecute, la cel de-al patrulea turneu zonal din cadrul Grupei G, gazduit de prima clasata, Corona Brasov. Ca de obicei, singurul punct de atractie al celor trei zile a fost derbiul cu gazdele pregatite de Mariana Tarca si, aproape tot ca de obicei, arbitrii au avut un rol extrem de important, decizand partida in favoarea brasovencelor. CSM Ploiesti a condus cu 6-5 la pauza, dar a pierdut cu 21-18, dupa un ultim sfert de ora ...citește toată știrea