Petrolul Ploiesti 3-3 FC Liefering. Cine a marcat pentru formatia ploiesteana

Sursa: phon.ro
Luni, 01 Februarie 2016, ora 22:27
120 citiri
Penultimul meci amical al Petrolului in Antalya s-a incheiat nedecis, 3-3 cu formatia austriaca FC Liefering, ploiestenii ratand victoria in ultimele minute. A fost 2-1 la pauza, dupa golurile lui Marinescu (27, penalty) si Gavrila (36), pentru ca, in partea secunda, Paolucci (50) sa inscrie tot din lovitura de pedeapsa, pentru adversari punctand Dwamena (22), Okugawa (46) si Oberlin (87).

Elevii lui Constantin Schumacher au avut parte de un test solicitant in compania divizionarei secunde ...citește toată știrea