Un barbat care asista la meciul FC Vaslui-Poli Iasi a murit in drum spre spital
Marti, 04 Noiembrie 2008, ora 19:32 - Un barbat care asista la meciul FC Vaslui-Poli Iasi a murit in drum spre spital
Poli Iasi / Cupa Romaniei
Un barbat din Iasi a murit marti, in urma unui stop cardio-respirator, in ambulanta ce il ducea la spital de la stadionul Municipal din Vaslui. Barbatului in varsta de 58 de ani i s-a facut rau in minutul 15 al partidei dintre FC Vaslui si Poli Iasi, scor 3-0, din Cupa Romaniei, iar medicii prezenti la stadion au incercat resuscitarea lui la...
Vasluiul a invins Poli Iasi in Cupa Romaniei (Video)
Marti, 04 Noiembrie 2008, ora 19:23 - Vasluiul a invins Poli Iasi in Cupa Romaniei (Video)
FC Vaslui a reusit sa se califice in optimile Cupei Romaniei la fotbal, dupa ce a invins marti Politehnica Iasi cu scorul de 3-0. Elevii lui Viorel Moldovan, aflat in premiera pe banca tehnica a vasluienilor, au marcat golurile prin Burdujan, in 27, Ad. Gheorghiu, min. 36 si Temwanjera, in minutul 51. Antrenorul Iasului a fost Ionut Popa,...