Otelul remizeaza cu Poli Iasi si spune adio visului de Intertoto

Joi, 08 Mai 2008, ora 11:22
167 citiri
Echipa Otelul Galati a terminat la egalitate, scor 0-0, meciul sustinut, miercuri, pe teren propriu, in compania formatiei Poli Iasi, in etapa a XXXIV-a, ultima a Ligii I, transmite corespondentul MEDIAFAX.Arbitrul Augustus Constantin a anulat doua goluri marcate de Otelulprin Emil Jula, primul in minutul 12 pentru fault in atac si al doileain minutul 41 pe motiv de ofsaid.Otelul Galati: 12. Kolev - 2. Cojoc, 3. Nogo, 31. Jelev, 15.Salagean (17. Elek '87) - 19. D. Stan (8. Labukas '81), 18. Sg. ...citește toată știrea