Stefan Radu a inscris pentru Lazio (Video)

Marti, 08 Ianuarie 2013, ora 22:58
2201 citiri

Fundasul Stefan Radu a inscris un gol in partida pe care formatia sa, Lazio Roma, a castigat-o impotriva Cataniei, scor 3-0, in sferturile de finala ale Cupei Italiei.

Internationalul roman a deschis scorul in minutul 30, trimitand mingea in plasa cu o lovitura de cap, in urma unui corner.

Celelalte doua goluri ale echipei din capitala Italiei au fost reusite de Hernanes, in minutele 61 si 90.

Lazio Roma a obtinut astfel calificarea in semifinalele Cupei Italiei si asteapta intalnirea dintre Juventus Torino si AC Milan pentru a-si afla urmatorul adversar.

Stefan Radu se afla la a doua reusita pentru Lazio Roma.

C.F.

De ce Robert Negoiță nu poate fi candidatul coaliției la Primăria Capitalei. „Niciun primar de sector nu are mai multe șanse decât Piedone”
În contextul unei crize generate în alianța PSD-PNL, generată de zvonurile legate de o eventuală retragere a medicului Cătălin Cîrstoiu, primarul de la Sectorul 3, Robert Negoiță, s-a...
#Stefan Radu gol Lazio, #Stefan Radu gol Italia, #Stefan Radu Cupa Italiei , #Lazio Roma