Cel mai ieftin bilet la Rapid-Dinamo costa 15 lei

Marti, 22 Aprilie 2008, ora 18:15
1231 citiri

Biletele la meciul Rapid-Dinamo, din etapa a 32-a a Ligii I, vor fi puse in vanzare miercuri si au preturi intre 15 si 50 de lei, informeaza site-ul oficial al alb-visiniilor.

Preturile biletelor sunt urmatoarele: 50 lei - tribuna I, 30 lei - tribuna a II-a si 15 lei - peluza a II-a.

Tichetele de acces vor fi puse in vanzare miercuri, de la ora 13:00. Joi si vineri, casele de bilete de la stadionul Giulesti vor fi deschise intre orele 9:30-18:00, sambata, in ziua meciului, biletele putand fiind cumparate doar pana la ora 12:00.

Partida Rapid-Dinamo, din etapa a 32-a a Ligii I, se va disputa sambata, de la ora 20:30

FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...
Campioana Dinamo, victorie uriașă într-o atmosferă electrizantă. Când se decide calificarea în Final 4
Campioana Dinamo Bucureşti a învins marţi, pe teren propriu, într-o atmosferă electrizantă, formaţia daneză Skjern Handbold, scor 28-27 (14-15), în turul sferturilor de finală ale...