Razvan Lucescu este noul lider din Grecia, dupa o victorie de exceptie

Duminica, 15 Octombrie 2017, ora 19:21
6390 citiri

Antrenorul roman Razvan Lucescu, fiul reputatului tehnician Mircea Lucescu, a devenit din nou lider in campionatul din Grecia, cu echipa sa PAOK Salonic.

Aceasta a invins cu 4-0 pe PAS Lamia, in etapa cu numarul 7 a campionatului elen, meci disputat fara spectatori.

Marin Leovac, in minutul 10, Aleksandar Prijovici, in minutele 24 si 88, si Dimitrios Pelkas, in minutul 50, au fost cei care au marcat cele 4 goluri.

PAOK a avut un om in plus, din minutul 71, dupa eliminarea lui Anastasopoulos.

Fotbalistii lui Salonic raman fara infrangere in acest sezon, cu 15 puncte acumulate, urcand pe locul 1, avand 2 puncte peste AEK Atena, cu 13 puncte, cu un meci in minus.

CTP, după ce a văzut conferința lui Cătălin Cîrstoiu: ”I s-a mai rărit zâmbetul iliescoid...”
Candidatul PSD-PNL la Primăria Capitalei, medicul Cătălin Cîrstoiu a susținut vineri, 19 aprilie, o conferinţă de presă pentru a răspunde acuzaţiilor de incompatibilitate în condiţiile...
De ce Robert Negoiță nu poate fi candidatul coaliției la Primăria Capitalei. „Niciun primar de sector nu are mai multe șanse decât Piedone”
În contextul unei crize generate în alianța PSD-PNL, generată de zvonurile legate de o eventuală retragere a medicului Cătălin Cîrstoiu, primarul de la Sectorul 3, Robert Negoiță, s-a...
#Razvan Lucescu victorie mare PAOK, #Razvan Lucescu nou lider in Grecia, #Lucescu lider Grecia PAOK , #stiri Razvan Lucescu