Pas gresit pentru Razvan Lucescu

Joi, 26 Decembrie 2019, ora 21:14
5779 citiri

Echipa antrenata de Razvan Lucescu, Al Hilal, s-a incurcat in ultima etapa din Arabia Saudita.

Ocupanta locului 4 la Campionatul Mondial al Cluburilor a rezmizat in deplasare, scor 1-1, cu Al Hazm, antrenata tot de un roman, fostul selectioner de la tineret - Daniel Isaila.

Hamzi a deschis scorul in minutul 53 pentru gazde, in timp ce golul egalizator a fost semnat de italianul Giovinco, in prelungirile partidei.

Al Hilal a ajuns la 21 de puncte si se afla pe locul 5, la cinci puncte distanta de prima clasata, Al Nasr.

Al Hazm ocupa pozitia a 11-a, cu 15 puncte.

Horia Constantinescu, preşedintele Autorităţii Naţionale pentru Protecţia Consumatorilor, renunță la funcție
Preşedintele Autorităţii Naţionale pentru Protecţia Consumatorilor, Horia Constantinescu, renunţă la funcţie după ce a devenit candidatul PSD la Primăria Constanţa. El precizează că...
Alegeri 2024. Cine sunt favoriții în viziunea lui Victor Ponta: “Oricine intră în turul doi cu George Simion, îl bate” INTERVIU VIDEO
Conflictele din Alianța PNL-PSD continuă deși a mai rămas puțin timp până la primul test al alegerilor. Unii candidații care și-au dorit să intre în cursa pentru Primăria Capitalei nu...
#Al Hilal egal, #Razvan Lucescu Daniel Isaila, #Razvan Lucescu Al Hilal , #stiri Razvan Lucescu