Primul pas gresit facut de Razvan Lucescu la PAOK in noul sezon din Grecia

Duminica, 04 Noiembrie 2018, ora 08:02
5386 citiri

Dupa opt victorii in tot atatea meciuri in noul sezon din campionatul elen de fotbal, Razvan Lucescu, Alin Tosca si echipa lor, PAOK Salonic, au pierdut primele puncte.

A fost un egal, asa ca trupa din Salonic ramane neinvinsa in actuala stagiune, 1-1 cu Atromitos, in etapa cu numarul 9 din Grecia.

Un egal obtinut in deplasare, cu Alin Tosca rezerva tot meciul, golurile fiind marcate de Crespo in minutul 40 pentru alb-negri, in timp ce Atromitos egala prin Ugrai, in minutul 73.

PAOK ramane oricum lidera in Grecia cu 23 de puncte, Atromitos fiind pe locul secund, cu doua puncte mai putin. AEK are doar 16 lungimi, fiind la egalitate cu Olympiakos.

Razvan Lucescu a castigat Cupa Greciei sezonul trecut cu PAOK, terminand pe locul 2 campionatul dupa o lupta crancena cu AEK, decisa mai mult la comisii decat pe teren.

Gruparea din Salonic joaca acum in grupele Europa League, avand o victorie dupa trei meciuri.

Ciolacu susține reforma bugetară și regionalizarea teritorială: ”Să nu mai existe decalaje ca între Timişoara şi Bacău”
Premierul Marcel Ciolacu a declarat joi, 25 aprilie, la Timişoara, că regionalizarea teritorială şi reforma bugetară trebuie făcute, după o analiză şi un studiu exact în fiecare judeţ....
Clotilde Armand ironizează PSD-ul după ce i-a cerut demisia: "Mai stau, să vă scot din minţi că nu mai puteţi fura"
Trimisă în judecată pentru folosirea funcţiei pentru favorizarea unor persoane, Clotilde Armand, primarărița Sectorului 1 a declarat răspicat că nu va demisiona, aşa cum i-au cerut...
#Razvan Lucescu primele puncte pierdute Grecia, #prim pas gresit Lucescu PAOK Grecia , #stiri Razvan Lucescu