Razvan Lucescu scrie istorie in Grecia

Luni, 22 Octombrie 2018, ora 10:04
8532 citiri

PAOK Salonic are cel mai bun inceput de sezon din istoria clubului.

Formatia pregatita de Razvan Lucescu a ajuns, duminica seara, la 7 victorii din tot atatea partide disputate in prima liga de fotbal din Grecia.

Jucatorii antrenati de tehnicianul roman s-au impus cu 2-1 in deplasarea de la Aris Salonic.

Atacantul sarb Aleksandar Prijovic a marcat ambele goluri ale oaspetilor, in minutele 34 (penalti) si 84.

Pentru gazde a punctat Garcia, in minutul 2.

PAOK Salonic ocupa locul 1 in clasament, cu 19 puncte, dupa ce doua puncte i-au fost scazute ca urmare a incidentelor din sezonul precedent.

Razvan Lucescu o antreneaza pe PAOK Salonic din vara anului trecut.

Ce a făcut Răzvan Lucescu în Conference League. Toate rezultatele serii
Echipa greacă PAOK Salonic, condusă de tehnicianul român Răzvan Lucescu, a pierdut joi seara, pe teren propriu, scor 0-2, meciul din manşa secundă a sferturilor Conference League, disputat...
Dan Tănasă, candidatul AUR la Primăria Brașov: ”Braşovenii nu mai sunt nevoiţi să aleagă răul cel mai mic”
Alianţa pentru Unirea Românilor, filiala Braşov, a prezentat, vineri, candidatul pentru funcţia de primar al Municipiului Braşov în persoana deputatului Dan Tanasă. Acesta a declarat...
#Razvan Lucescu PAOK Salonic, #PAOK Salonic victorie Grecia , #stiri Razvan Lucescu