Gol superb marcat de Razvan Marin (Video)

Sambata, 02 Martie 2019, ora 08:26
4074 citiri

Razvan Marin a marcat un gol superb, vineri seara, in cadrul intalnirii dintre Standard Liege si Royal Excel Mouscron, scor 1-1.

Mijlocasul roman a deschis scorul in minutul 53, cu un sut excelent de la marginea careului, la care goalkeeperul oaspetilor n-a avut nicio reactie.

Awoniyi a egalat pentru Mouscron in minutul 60, stabilind totodata si scorul final.

Razvan Marin (22 de ani) a ajuns la 5 reusite in acest sezon al Jupiler Pro League, in 26 de aparitii.

Internationalul roman joaca pentru Standard Liege de la inceputul anului 2017, cand a fost adus cu 2,4 milioane de euro de la Viitorul lui Gica Hagi.

7 milioane de euro e cota lui Razvan Marin, potrivit site-ului specializat in transferuri, transfermarkt.com.

Ciolacu susține reforma bugetară și regionalizarea teritorială: ”Să nu mai existe decalaje ca între Timişoara şi Bacău”
Premierul Marcel Ciolacu a declarat joi, 25 aprilie, la Timişoara, că regionalizarea teritorială şi reforma bugetară trebuie făcute, după o analiză şi un studiu exact în fiecare judeţ....
Clotilde Armand ironizează PSD-ul după ce i-a cerut demisia: "Mai stau, să vă scot din minţi că nu mai puteţi fura"
Trimisă în judecată pentru folosirea funcţiei pentru favorizarea unor persoane, Clotilde Armand, primarărița Sectorului 1 a declarat răspicat că nu va demisiona, aşa cum i-au cerut...