Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Real Madrid a facut spectacol in Spania (Video)

Duminica, 18 Noiembrie 2012, ora 11:13
2149 citiri

Formatia Real Madrid a s-a impus intr-o maniera clara, scor 5-1, in meciul disputat pe teren propriu impotriva echipei Athletic Bilbao, finalista Europa League.

"Galacticii au inscris de trei ori pana la pauza, prin Aurtenetxe (autogol), Sergio Ramos si Benzema. Ibai a redus diferenta la finalul primei reprize, iar Ozil si Khedira au punctat in partea secunda.

FC Barcelona, marea rivala a trupei lui Jose Mourinho, a castigat cu 3-1 disputa cu Real Zaragoza, grupare la care evolueaza si romanul Cristi Sapunaru.

Catalanii se afla pe primul loc in Primera Division, in timp ce Real Madrid ocupa pozitia a treia.

Dupa 12 etape, Cele doua formatii sunt despartite de opt puncte.

Urmariti rezumatul meciului Real Madrid - Athletic Bilbao pe site-ul Youtube.com.

C.F.

Pleaca vedeta braziliană a lui Real? Atacantul a dat un verdict clar
Atacantul brazilian al celor de la Real Madrid, Rodrygo, a comentatp zvonurile despre transferul său de la ”Galactici”. Despre Rodrygo s-a spus în ultimul timp, că va pleca de pe...
Real Madrid - FC Barcelona: cinci goluri și faze controversate în derby-ul așteptat de toată planeta. Ce echipă a dat lovitura în prelungiri
Real Madrid și FC Barcelona s-au întâlnit în El Clasico, unul dintre cele mai așteptate meciuri ale sezonului. Partida a avut loc în etapa a 32-a a campionatului spaniol și le-a opus pe...
#Real Madrid Spania, #Real Madrid Barcelona, #rezultate Primera Division , #FC Barcelona