Surpriza uriasa in Spania! Real Madrid se incurca la Malaga si ramane la 9 puncte de Barcelona

Duminica, 21 Februarie 2016, ora 21:29
3481 citiri

Real Madrid mai face un pas gresit in Spania, sub bagheta marelui Zidane, ramanand la 9 puncte in spatele liderului Barcelona, dupa un 1-1 la Malaga.

Meciul de pe La Rosaleda incepuse bine, cu un gol marcat de Ronaldo (minutul 33), chiar daca din offside si apoi cu un penalti ratat (minutul 36) de acelasi portughez.

Albentosa a egalat putin dupa o ora de joc (minutul 66), un 1-1 care a ramas si scorul final.

Mare surpriza asadar in etapa cu numarul 25 a Spaniei, Real ramanand la o distanta apreciabila de catalani, care vor juca saptamana viitoare cu Arsenal, in Liga Campionilor.

CTP, după ce a văzut conferința lui Cătălin Cîrstoiu: ”I s-a mai rărit zâmbetul iliescoid...”
Candidatul PSD-PNL la Primăria Capitalei, medicul Cătălin Cîrstoiu a susținut vineri, 19 aprilie, o conferinţă de presă pentru a răspunde acuzaţiilor de incompatibilitate în condiţiile...
De ce Robert Negoiță nu poate fi candidatul coaliției la Primăria Capitalei. „Niciun primar de sector nu are mai multe șanse decât Piedone”
În contextul unei crize generate în alianța PSD-PNL, generată de zvonurile legate de o eventuală retragere a medicului Cătălin Cîrstoiu, primarul de la Sectorul 3, Robert Negoiță, s-a...
#Real Madrid egal la Malaga, #surpriza uriasa Real Malaga, #cronica meci Real Malaga , #stiri Real Madrid