Viitorul si Muncitorul, tineri si nelinistiti

Sambata, 11 Februarie 2017, ora 11:28
50 citiri
Scorul a fost deschis in minutul 7, cand Dragomir a trimis o torpila de la 22 de metri, in dreapta portarului, lui B. Lolea neramanandu-i altceva de facut decat sa scoata mingea din plasa. A fost 2-0 in minutul 14, Sandru fiind faultat in careu, tot el transformand penalty-ul dictat de arbitrul Ionut Humita. Gazdele si-au majorat avantajul in minutul 33, cand, in urma unei degajari lungi a lui Gulea, Neagu i-a pasat pe stanga lui Sandru, iar acesta, din coltul careului resitean, a trimis un ...citește toată știrea