sala sporturilor traian valcea

vezi toate articolele pe aceeasi tema

Intalnire emotionanta la Sala Sporturilor Traian

Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Valcea, a participat duminica, 12 iunie, in Sala Sporturilor Traian din Ramnicu Valcea, la lansarea activitatii Asociatiei "Ridica-te si Umbla". Cele aproximativ 40 de persoane cu dizabilitati, insotitorii si oficialii care au fost prezenti la prima mai mult


Luni, 13 Iunie 2016, ora 20:40

La Sala Sporturilor a avut loc Intalnirea lunara a membrilor Asociatiei "Ridica-te si Umbla"

Duminica, 18 septembrie 2016, intr-o frumoasa zi de toamna, la Sala Sporturilor Traian din Ramnicu Valcea, a avut loc intalnirea lunara a membrilor Asociatiei "Ridica-te si Umbla". Astfel, incepand cu orele 13.00, Sala VIP a fost populata de oameni in carucioare, cu deficiente partiale sau totale de mai mult


Marti, 20 Septembrie 2016, ora 05:28

Astazi, HAIDETI sa fim alaturi de fetele noastre de la HCM RAMNICU VALCEA

Astazi, HAIDETI sa fim alaturi de fetele noastre de la HCM RAMNICU VALCEA

Astazi, cu incepere de la ora 18:00, in Sala Sporturilor Traian, HCM Ramnicu Valcea va intalni pe Magura Cisnadie, in etapa a IV-a a Ligii Nationale feminine de handball

Dupa trei etape din Liga Nationala, HCM ocupa locul 4 in clasament, cu sase puncte, acumuland doua victorii si o infrangere.

HCM mai mult


Luni, 26 Septembrie 2016, ora 15:39

Un nou proiect menit sa aduca zambetul pe buzele persoanelor cu dizabilitati organizat de Asociatia "Ridica-te si Umbla" si DJST Valcea

Un nou proiect menit sa aduca zambetul pe buzele persoanelor cu dizabilitati organizat de Asociatia "Ridica-te si Umbla" si DJST Valcea

"Duminica, 18.09.2016, intr-o frumoasa zi de toamna, la Sala Sporturilor Traian din Ramnicu Valcea, a avut loc intalnirea lunara a membrilor Asociatiei "Ridica-te si Umbla", astfel ca incepand cu orele 13.00, Sala V.I.P. a fost populata de oameni in carucioare, cu deficiente partiale sau totale de mai mult


Luni, 19 Septembrie 2016, ora 15:31

VICTORIE pentru HCM Ramnicu Valcea la Deva

VICTORIE pentru HCM Ramnicu Valcea la Deva

In etapa a II-a a Ligii Nationale, HCM Ramnicu Valcea a castigat aseara la Deva, cu scor 33-21 in disputa cu CSM Cetate. Desi oficialii valceni se temeau ca la Deva vor veni "forte proaspete", de la CSM Ploiesti, CSM Cetate a abordat acest joc la fel ca si pe cel de la mijlocul saptamanii, cu Corona mai mult


Luni, 19 Septembrie 2016, ora 12:37

HCM Ramnicu Valcea, victorie in prima etapa!

HCM Ramnicu Valcea, victorie in prima etapa!

Handbalistele de la HCM Ramnicu Valcea au inceput bine noul sezon, castigand in prima etapa impotriva celor de la U Cluj. Meciul a avut loc la Sala Sporturilor Traian din Ramnicu Valcea, iar valcencele s-au impus cu scorul de 21-18.

HCM Ramnicu Valcea si U Cluj a fost meciul de deschidere din noul mai mult


Vineri, 09 Septembrie 2016, ora 21:47

FOTO: Cort in centrul orasului pentru sustinerea echipei HCM Ramnicu Valcea

FOTO: Cort in centrul orasului pentru sustinerea echipei HCM Ramnicu Valcea

Conducerea echipei de handbal HCM Ramnicu Valcea a recurs la o metoda mai putin obisnuita. Pentru a atrage cat mai multi spectatori la meciurile formatiei de la Sala Sporturilor Traian din Ramnicu Valcea, reprezentantii HCM au amplasat un cort in centrul municipiului, acolo unde ramnicenii sunt mai mult


Marti, 06 Septembrie 2016, ora 12:49

HCM Ramnicu Valcea a castigat amicalul cu Dinamo Bucuresti

HCM Ramnicu Valcea a castigat amicalul cu Dinamo Bucuresti

HCM Ramnicu Valcea a castigat amicalul disputat miercuri seara, in Sala Sporturilor Traian, in compania echipei de Divizia A, Dinamo Bucuresti, scor 37-26 (19-14). Inaintea jocului, cei 800 spectatori prezenti la meci, au asistat la prezentarea oficiala a echipei noastre.

Meciul a fost controlat de mai mult


Joi, 01 Septembrie 2016, ora 12:36

HCM Ramnicu Valcea a castigat Memorialul Tiberiu Rusu la Cluj

HCM Ramnicu Valcea a castigat cea de-a XI-a editie a Memorialului Tiberiu Rusu, desfasurat in perioada 24-26 august, in Sala "Horia Demian" din Cluj Napoca.

Echipa noastra a obtinut trei victorii, din tot atatea meciuri disputate la turneul de pregatire de la Cluj Napoca, unde au participat numai mai mult


Marti, 30 August 2016, ora 23:22

Cele mai citite stiri
Schimbari majore in CODUL RUTIER! Poti sa ramai chiar fara masina
Printre prevederile Codului Rutier care vor fi dezbatute de senatori in Comisia de Transporturi este ...
Razie totala in Ramnicu Valcea
In cursul zilei de joi, 22 septembrie, in mai multe zone din Ramnicu Valcea s-a desfasurat o actiune ...
FOTO VIDEO: Slujba pentru sfintirea Manastirii Antim (schitul Troianu) si canonizarea celor 4 sfinti
Chiar acum, la Manastirea "Antim" (schitul Troianu) din Ramnicu Valcea se desfasoara slujba de ...

Urmareste Ziare.com pe

Urmareste stirile Ziare.com pe Facebook
Platforma pentru solutionarea online a litigiilor