Rezultatele 1 - 12 din 12

Articole despre "victorie mare hcm valcea"

11 Ianuarie 2017 - Handbal feminin, Liga Nationala Victorie mare pentru HCM!

HCM Ramnicu Valcea - Dunarea Braila 25-19 (12-7)

08 Februarie 2016 - Handbal feminin, Liga Nationala HCM, victorie importanta la Slobozia - elevele lui Stefan au luat toate cele trei puncte, dupa un meci de mare lupta

Unirea Slobozia - HCM Rm. Valcea 21-23 (10-12)

25 Noiembrie 2015 - HCM termina turul cu victorie

Handbalistele de la HCM Ramnicu Valcea au jucat ultima partida a turului de campionat din Liga Nationala contra unui adversar modest, Universitatea Cluj. Valcencele veneau dupa o victorie mare, pe

15 Noiembrie 2015 - HCM Ramnicu Valcea, victorie mare la Zalau

Duminica, 15 noiembrie 2015, HCM Ramnicu Valcea a pornit cu sansa a doua in meciul din deplasare cu HC Zalau, avand in vedere ca elevele lui Constantin Stefan obtinusera o sigura victorie in

27 Mai 2015 - HCM, favorita cu Slobozia

HCM Ramnicu Valcea a obtinut in runda precedenta o victorie mare in deplasarea de la Deva contra echipei Cetate, succes care le-a adus pe elevele lui Mitica Musi la doar un pas de salvarea directa de

22 Mai 2015 - HCM Ramnicu Valcea pe locul II in clasamentul play-out

Handbalistele de la HCM Ramnicu Valcea au obtinut o victorie mare impotriva U Cluj, intr-un meci in care fetele noastre au dat totul pe teren. Scorul final a fost de 29-26, dupa ce la pauza

26 Mai 2015 - Interviu "Am obtinut o victorie meritata" - Toma Plesa crede ca HCM va termina pe una din primele doua pozitii ale clasamentului final al play-out-ului

Presedintele executiv al echipei HCM Ramnicu Valcea, Toma Plesa, se bucura de succesul formatiei valcene de la Deva si crede ca in mare parte salvarea de la retrogradare a fost rezolvata. Fostul

08 Martie 2015 - FOTO VIDEO: HCM Ramnicu Valcea, in sfarsit, VICTORIE

Handbalistele de la HCM Ramnicu Valcea au reusit o victorie mare impotriva celor de HCM Roman. Valcencele noastre au condus de la un capat la celalalt al meciului, la pauza scorul fiind de 13 -10,

22 Ianuarie 2015 - HCM Ramnicu Valcea, victorie mare in Cupa Romaniei

Handbalistele de la HCM Ramnicu Valcea au jucat in faza optimilor de finala contra ploiestencelor de le CSM in Sala Sporturilor Traian. Oltencele s-au impus cu 21 - 18, dupa ce au condus si la pauza

12 Ianuarie 2015 - HCM, victorie clara cu Unirea

Handbalistele de la HCM Ramnicu Valcea au jucat la nivel mare prima intalnire oficiala a anului 2015. Sub privirile primarului Matei care a trait la intensitate maxima cele 60 de minute, elevele lui

16 Mai 2011 - In stil de mare campioana: Oltchim Ramnicu Valcea - HCM Baia Mare 45-26

Oltchim Ramnicu Valcea a incheiat campionatul cu o victorie categorica, scor 45-26 in fata echipei HCM Baia Mare.

19 Ianuarie 2008 - Condamnate la victorie

Oltchim intalneste maine, la Valcea (ora 17), pe HCM Baia Mare, intr-un meci contand pentru etapa a XIII-a a Ligii Nationale feminine, ultima a turului. Oaspetele sunt una dintre echipele care au