Handbal feminin, Liga NationalaHCM, esec asteptat la Bucuresti

Vineri, 07 Februarie 2014, ora 00:26
52 citiri
Gruparea valceana a cedat cu 26-31, dupa ce a fost condusa si la zece goluri diferenta

Handbal Club Municipal a jucat ieri restanta cu CS Bucuresti si a sperat sa poata obsine primul succes. Timp de o jumatate de repriza, elevele Simonei Gogarla s-au descurcat bine, au condus la un gol sau doua avans, gazdele au alergat in permanenta dupa egalare. Exact din minutul 15, s-a rupt filmul pentru gruparea olteana care a incasat cinci goluri consecutiv. La pauza, formatia bucuresteana avea deja ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: Liga NationalaHCM HCM esec Bucuresti