Etapa cu putine emotii in Superliga

Joi, 02 Noiembrie 2017, ora 12:37
68 citiri
Etapa fara emotii pentru echipele fruntase in Superliga Judeteana de Fotbal de la Valcea! Flacara Horezu a suferit pret de 60 de minute pe terenul echipei CS Madulari,unde, desi a incasat trei goluri, a reusit sa se impuna cu 3 la 7. Liderul Superligii a condus de doua ori in prima repriza insa a fost de de fiecare data egalata, fiind chiar condusa pentru prima data in acest sezon la scorul de 3-2. Formatia pregatita de Adrian Popa s-a repliat rapid si a revenit pe tabela pana la finalul primei ...citește toată știrea