Fotbal, Liga a II-a CSM a invins pe CS Balotesti - elevii lui Lincar s-au impus cu 3-1 si au echilibrat bilantul meciurilor amicale

Luni, 04 August 2014, ora 05:31
85 citiri
CS Municipal a jucat azi a doua partida din cadrul cantonamentului de la Brasov, in fata noii promovate in esalonul secund, CS Balotesti. Adversarii valcenilor au reusit sa deschida scorul in debutul intalnirii dupa o faza fixa, la cateva minute distanta brazilianul Orlando Da Costa egaland dupa ce a executat perfect o lovitura libera. Prima repriza a continuat sa fie animata si CS Municipal a reusit alte doua goluri: Ovidiu Popescu (2-1), sut imparabil de la marginea careului si Neagu (3-1), ...citește toată știrea