Fotbal, Liga a II-a Victorie cu FC Olt Slatina! - Elevii lui Erik Lincar s-au impus cu 2-0, dupa 90 de minute pe care le-au dominat cu autoritate

Vineri, 22 August 2014, ora 05:31
108 citiri
CS Municipal a jucat revansa meciului cu FC Olt Slatina pe terenul de la Piatra Olt.

Dupa ce cedasera cu 2-3 la Maciuca, elevii lui Erik Lincar au reusit sa isi ia revansa, la capatul a 90 de minute pe care le-au dominat cu autoritate. Echipa noastra a avut mai multe oportunitati de a marca in prima repriza, dar elevii lui Dan Oprescu au avut noroc si primul mitan s-a terminat cu un scor alb. CS Muncipal a marit presiunea in partea a doua a intalnirii si a deschis scorul la zece minute de ...citește toată știrea