Fotbal, Liga a II-a Viperele, victorie clara contra gugulanilor

Luni, 16 Noiembrie 2015, ora 19:23
36 citiri
* CSM a trecut la pas de FC Caransebes, chiar daca oaspetii au rezistat in prima repriza fara a primi gol

CSM Ramnicu Valcea a inceput partida cu FC Caransebes din postura de mare favorita, chiar daca elevii lui Alex Pelici cedasera in tur, cu scorul de 1-3. Trei puncte le consolidau Viperelor Albastre pozitia de play-off, in timp ce pentru oaspeti, aflati in lupta pentru evitarea retrogradarii directe, orice punct era vital. In aceste conditii, in primele 45 de minute, s-a jucat exact ...citește toată știrea