Handbal feminin, Liga Nationala Am pierdut si la Roman!

Vineri, 04 Septembrie 2015, ora 05:28
56 citiri
- HCM a cedat la sase goluri diferenta intalnirea cu moldovencele si vrea sa sparga gheata in fata Craiovei

Handbalistele de la HCM Ramnicu Valcea au sperat sa poata recupera punctele pierdute pe propriul teren contra brasovencelor de la Corona, in deplasare cu HCM Roman. Nu au reusit, din pacate, la finalul a 60 de minute, in care echilibrul s-a mentinut pana spre finalul primei reprize. Romanul a avut la pauza 14-10 si s-a impus in final cu 32-26. Pentru echipa noastra urmeaza un nou meci ...citește toată știrea