Handbal feminin, Liga Nationala HCM a pierdut si la Constanta

Joi, 09 Ianuarie 2014, ora 07:26
78 citiri
Gruparea valceana ramane pe ultimul loc al clasamentului si termina turul pe propriul teren cu Cetate Deva

HC Municipal a ramas fara victorie si dupa penultima etapa a turului de campionat in Liga Nationala de handbal feminin. Elevele Simonei Gogarla au facut un meci destul de bun. Au condus pe toata durata primei reprize si au intrat la pauza in avantaj, 10-9, dupa ce au avut si trei goluri avans si se parea ca se pot impune. Actul secund le-a apartinut insa constantencelor. Au preluat ...citește toată știrea