Handbal feminin, Liga Nationala Infrangere clara la Roman

Vineri, 18 Noiembrie 2016, ora 21:39
53 citiri
HCM Ramnicu Valcea nu a reusit sa tina pasul cu HCM Roman in ultimul meci oficial al acestui an. Elevele lui Constantin Stefan au fost conduse in permanenta si la pauza deja se stia destinatia celor trei puncte puse in joc, in conditiile in care gazdele conduceau la zece goluri diferenta, 18-8! In repriza secunda lucrurile au mers mai bine pentru echipa noastra, care a castigat la doua goluri diferenta, insuficient, insa, pentru a emite pretentii. S-a terminat 30-22 si HCM coboara pe pozitia a ...citește toată știrea