Handbal feminin, Liga Nationala Victorie clara! - HCM a trecut fara probleme de Unirea Slobozia si asteapta cele doua meciuri de foc

Luni, 21 Septembrie 2015, ora 05:31
63 citiri
Handbalistele de la HCM Ramnicu Valcea s-au descatusat in meciul contra echipei antrenate de Victorina Bora, Unirea Slobozia. Primele zece minute au fost echilibrate, dupa care HCM a inceput sa se distanteze. In minutul 24, scorul era deja unul net in favoarea oltencelor, 16-6 si tot zece goluri a fost si diferenta inregistrata la pauza: 20-10. In partea a doua a meciului, Slobozia a jucat mai bine, dar fara a pune in pericol victoria formatiei noastre. Maximum ce au reusit a fost sa reduca la ...citește toată știrea