Handbal feminin, Liga NationalaFara puncte la Cluj-Napoca

Luni, 19 Ianuarie 2015, ora 22:28
51 citiri
- formatia antrenata de Musi a cedat pe terenul Universitatii si a parasit zona de play-off

Handbalistele de la HCM Ramnicu Valcea s-au deplasat cu planuri mari la Cluj-Napoca, dar s-au intors cu tolba goala. Elevele lui Dumitru Musi au tinut pasul cu Universitatea doar pana in minutul 20, cand gazdele conduceau cu un singur gol diferenta. Studentele au luat apoi avans si nu si-au pus in pericol niciodata victoria si cele trei puncte puse in joc. Dupa 11-15 la pauza, oltencele au cedat in ...citește toată știrea