Ionel Gane: "Mai asteptam cativa fotbalisti de valoare"

Duminica, 17 Iulie 2016, ora 23:59
49 citiri
* Ionel Gane va decide cine pleaca si cine ramane la CSM

Echipa de fotbal CSM Ramnicu Valca a jucat, pe propriul teren, cel mai tare meci amical al acestei pauze competitionale, in compania gorjenilor de la Pandurii. Oaspetii au reusit sa se impuna cu scorul de 2-0, ambele goluri fiind marcate in prima repriza. Elevii lui Petre Grigoras au inceput mai bine partida si au deschis scorul repede, prin Parcalabu, cel care nu a ratat tinta, singur cu Laurentiu Popescu. Viperele Albastre puteau egala ...citește toată știrea