"Victoria valcenilor e meritata"

Miercuri, 22 Octombrie 2014, ora 05:29
78 citiri
Sorin Balu, antrenorul secund al formatiei FC Caransebes, a recunoscut la finalul meciului din Zavoi ca victoria valcenilor a fost una meritata: "Este o victorie meritata a formatiei CS Municipal. Am patit exact ce am patit la Pancota. Nici nu ne-am asezat bine in teren si am primit gol. Cand incepi de la 0-1 e mai greu. Am echilibrat apoi situatia. In repriza a doua, dupa ce am marcat si noi, am avut un sfert de ora bun, am venit pentru Valcea, apoi iar am gresit si am primit gol, s-a inchis ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: meci CS Municipal echipa CS Municipal