Robinho, ratare incredibila in Italia (Video)

Sambata, 03 Decembrie 2011, ora 17:57
2429 citiri

Brazilianul Robinho a oferit ratarea anului in partida Genoa - AC Milan din Serie A, "reusind" sa rateze cu poarta goala dintr-un metru.

Faza s-a petrecut in minutul 60, la scorul de 1-0 pentru "diavoli", care au castigat in cele din urma partida la doua goluri diferenta.

Golurile oaspetilor au fost inscrise de Ibrahimovici (56'-penalti) si Nocerino (79').

In urma acestui succes, AC Milan a devenit lider in Italia, insa poate fi depasita de Juventus pana la finalul etapei.

Urmariti ratarea incredibila a lui Robinho pe site-ul youtube.com.

C.F.

Surpriză în campionatul Italiei. Ce a pățit liderul Inter Milano
Echipa italiană Inter Milano a încheiat la egalitate duminică, pe teren propriu, scor 2-2, cu gruparea Cagliari, în etapa a 32-a din Serie A. Marcus Thuram a deschis scorul la Milano în...
Meci suspendat în campionatul Italiei, după ce un jucător s-a prăbușit pe teren
Meciul dintre echipele italiene Udinese şi AS Roma, disputat duminică la Udine, în etapa a 32-a din Serie A, a fost întrerupt în minutul 72, după ce Evan Ndicka, jucătorul Romei, s-a...