Ronaldinho, la prima sa "dubla" in Mexic. Spectacol realizat de brazilian (Video)

Duminica, 19 Aprilie 2015, ora 13:18
3489 citiri
Foto; senenews.com

Celebrul jucator brazilian Ronaldinho, fostul Balon de Aur al fotbalului mondial, a marcat prima sa dubla in campionatul mexican, acolo unde evolueaza acum, la Queretaro.

Ajuns la 35 de ani, mijlocasul a marcat doua goluri in victoria echipei sale, scor 4-0, in deplasarea de la America.

Intrat pe teren in minutul 84, brazilianul a marcat primul gol in doua minute, cel de-al doilea fiind reusit in prelungiri.

Queretaro este pe 8 in clasamentul din Mexic, cu 20 de puncte.

Cine câștigă din separarea candidaților PSD-PNL la Capitală: ”Se vor faulta unul pe altul”. Scenarii noi pentru prezidențiale
Sociologul Alfred Bulai, șeful departamentului de Sociologie din cadrul SNSPA, a fost invitatul rubricii „Cu fața la alegători”. Acesta a vorbit despre cele mai importante subiecte de pe...
Ungaria dă asigurări că susține aderarea deplină a României la Schengen. Măsurile decise în urma vizitei lui Cătălin Predoiu la Budapesta VIDEO
Ungaria va continua să susţină accederea României în spaţiul Schengen cu frontierele terestre în acest an, a transmis ministrul Afacerilor Interne, Cătălin Predoiu, în urma unei...
#ronaldinho prima dubla mexic, #ronaldinho doua goluri mexic video, #video spectacol ronaldinho mexic , #stiri Ronaldinho