Sahtior a uitat sa mai castige in Ucraina

Duminica, 01 Septembrie 2013, ora 10:56
2378 citiri

Echipa antrenata de Mircea Lucescu, Sahtior Donetk a remizat in campionatul Ucrainei, scor 1-1 in fata celor de la Metalist Harkov.

Chiar daca elevii antrenorului roman au deschis scorul prin Stepanenko in minutul 59, ei au fost egalati in minutul 77 prin golul marcat de Devici.

Este al doilea joc la rand fara victorie pentru Sahtior, dupa infrangerea din runda trecuta cu Dnepr, scor 1-3.

In prezent, Sahtior Donetk se afla pe locul al doilea in clasamentul de la nord de Romania, la un punct in spatele echipei Metalist Harkov.

CTP, după ce a văzut conferința lui Cătălin Cîrstoiu: ”I s-a mai rărit zâmbetul iliescoid...”
Candidatul PSD-PNL la Primăria Capitalei, medicul Cătălin Cîrstoiu a susținut vineri, 19 aprilie, o conferinţă de presă pentru a răspunde acuzaţiilor de incompatibilitate în condiţiile...
De ce Robert Negoiță nu poate fi candidatul coaliției la Primăria Capitalei. „Niciun primar de sector nu are mai multe șanse decât Piedone”
În contextul unei crize generate în alianța PSD-PNL, generată de zvonurile legate de o eventuală retragere a medicului Cătălin Cîrstoiu, primarul de la Sectorul 3, Robert Negoiță, s-a...
#sahtior a uitat sa castige ucraina, #egal sahtior campionat ucraina, #egal sahtior metalist harkov , #stiri Sahtior Donetk