Gigi Becali, contestat si pe Santiago Bernabeu
Joi, 01 Octombrie 2009, ora 16:59 - Gigi Becali, contestat si pe Santiago Bernabeu
Santiago Bernabeu / stiri Santiago Bernabeu
Partida Realului Madrid cu cei de la Olympique Lyon, din grupele Ligii Campionilor, a fost inca un prilej pentru ca suporterii Stelei sa-l conteste pe Gigi Becali. Doi dintre fani, "inarmati" cu un banner scris in cinci limbi, au mers pe celebrul stadion din capitala Spaniei cu putin inainte de startul partidei din Champions League si au...
Barcelona umileste Realul pe Santiago Bernabeu (Video)
Sambata, 02 Mai 2009, ora 23:29 - Barcelona umileste Realul pe Santiago Bernabeu (Video)
Derbiul din Primera Division a avut un final mai putin asteptat, catalanii aplicandu-le 'galacticilor' o corectie severa, chiar pe Santiago Bernabeu, scor 6-2. Madrilenii au inceput bine si au marcat prin Higuan in minutul 14, dar Barca a punctat de trei ori pana la pauza prin Henry (18'), Puyol (20') si Messi (36'). 'Galacticii' au revenit...